Hello!

Mam na imię Ola. Jestem zakochana w języku angielskim, Londynie i królewskim brytyjskim akcencie. Uczę angielskiego od 8 lat - przez 2 lata uczyłam w szkole językowej, a teraz udzielam wyłącznie prywatnych lekcji - głównie online.

Na instagramie uczę słownictwa całymi rodzinami wyrazów. Staram się włożyć całe swoje serce w to, by pokazać Ci, że nauka języka jest przyjemna i użyteczna oraz że nie trzeba na niej spędzać dziennie kilku godzin.
Na blogu znajdziesz treści związane z nauką języka angielskiego.

Moją drugą odnogą zawodową i jednocześnie miłością jest fotografia. Jestem fotografką ludzi (tu mnie znajdziesz) dlatego, że uwielbiam kontakt z drugim człowiekiem. I choć regeneruję się w ciszy, nie wyobrażam sobie nie spotykać się z ludźmi.

Zdjęcia, które umieszczam na blogu, są mojego autorstwa i nie zezwalam na ich pobieranie, ani publikowanie. Można za to udostępnić wpis, w którym dane zdjęcie się znajduje. Będzie mi bardzo miło jeśli moje treści pomogą nie tylko Tobie, ale pójdą w świat i będą pomocne dla innych osób :)

Jestem otwarta na rozmowy, więc jeżeli masz jakiś problem językowy lub po prostu chcesz się ze mną czymś podzielić - pisz śmiało! Nie obiecuję, że rozwiążę każdy Twój dylemat, ale służę rozmową.

hello@korkizangielskiego.pl