Hello!

Witam Cię na stronie poświęconej mojemu nowemu projektowi - KREATYWNE ZAJĘCIA GRUPOWE PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY

Zajęcia będą się odbywać na terenie Izabelina C (obok Warszawy). Obowiązują zapisy, a ilość miejsc jest ograniczona.

Podstawowe informacje:

 1. Lekcja pokazowa odbędzie się 30 października, a osoby zapisane tego dnia otrzymają 10% rabatu na wszystkie lekcje w roku szkolnym 2023/2024.
 2. Grupa (bądź grupy, jeśli utworzą się więcej niż jedna) będą ośmioosobowe. Lekcje zaczniemy 6 listopada, jeśli uzbiera się grupa.
 3. Zajęcia będą kreatywne i praktyczne znacząco odbiegające od tych, z którymi spotykamy się w szkole.
 4. Lekcje będą 1x lub 2x w tygodniu w zależności od dyspozycji zapisanych uczniów.
 5. Nie ma opłat dodatkowych - całą kwotą jaka obowiązuje jest tylko cena za lekcję.
 6. Nie korzystamy z podręczników. Wykorzystywać będziemy materiały autentyczne, tworzone lub kupione przeze mnie.
 7. Wypisać się z zajęć można w każdym momencie, nie ma kary za rozwiązanie umowy, nie obowiązuje wcześniejszy czas wypowiedzenia.

Rozwinięcie powyższych punktów znajduje się pod spodem.

 1. Lekcja pokazowa odbędzie się w dniu 30 października, a osoby zapisane tego dnia otrzymają 10% rabatu na wszystkie lekcje w roku szkolnym 2023/2024.

  Na lekcję pokazową należy się zapisać poprzez wysłanie SMSa (nr 737893939) i opłacenie kwoty 15 zł za ucznia na nr konta, który podam po kontakcie SMSowym. Liczba miejsc będzie ograniczona, a decydować będzie kolejność wpłat. Po przekroczeniu ilości zgłoszeń rozważę drugi termin lekcji pokazowej. Rodziców zapraszam przed lekcją oraz po lekcji. Szczegółowe informacje otrzymacie SMSem.
  Na spotkaniu po lekcji odbędą się zapisy, a uczniowie zapisani tego dnia otrzymają 10% rabatu na wszystkie lekcje w roku szkolnym 2023/2024, tzn kwota każdej lekcji będzie niższa niż osób zapisanych w późniejszym terminie.
  Jeżeli uczeń z jakiegoś powodu wypisze się z lekcji, po powtórnym zapisaniu rabat nie będzie już obowiązywał.
 2. Grupa (bądź grupy, jeśli utworzą się więcej niż jedna) będą ośmioosobowe. Lekcje zaczniemy 6 listopada.

  Pierwsza i każda kolejna grupa będzie ośmioosobowa. Lekcje zaczniemy w momencie zapisania pierwszych 8 osób. Planowa data to 6 listopada, lecz jeśli utworzymy grupę wcześniej, będzie możliwość rozpoczęcia zajęć jeszcze w październiku.
 3. Zajęcia będą kreatywne i praktyczne znacząco odbiegające od tych, z którymi spotykamy się w szkole.

  Co to znaczy? Nie będziemy korzystać książek, godzinami rozwiązywać zadań na papierze aż literki zaczną się rozmazywać przed oczami. Zamiast tego ćwiczenia będą kreatywne, będziemy korzystać z różnych akcesoriów, sposobów oraz będziemy wykorzystywać różne techniki tak, aby lekcje były różnorodne, ciekawe. Co mam na myśli? Zapraszam na lekcję pokazową, gdzie będziecie mogli doświadczyć namiastkę tego, o czym mówię.
  Na pewno będziemy dużo rozmawiać, żeby przygotować język do swobodnego korzystanie z niego w przyszłości.
 4. Lekcje będą 1x lub 2x w tygodniu w zależności od dyspozycji zapisanych uczniów.

  Ustalimy to po zapisach, ale jeszcze przed pierwszymi zajęciami. Chcę aby jak najwięcej zainteresowanych uczniów mogło skorzystać z zajęć ze mną, więc grafik dopasujemy do dyspozycji większości. Zajęcia na pewno będą się odbywać w poniedziałki/środy.
 5. Nie ma opłat dodatkowych - całą kwotą jaka obowiązuje jest tylko cena za lekcję.

  Sama nie lubię kruczków, gwiazdek i innych dodatkowych opłat. Uprościłam więc cenę najbardziej jak się dało. Dodatkowo nie pobieram pieniędzy za lekcje, na których uczeń nie był, jeśli zgłosił to co najmniej dobę przed zajęciami.
  Nie będzie dodatkowych opłat za podręczniki, dodatkowe materiały itp.
 6. Nie korzystamy z podręczników. Wykorzystywać będziemy materiały autentyczne, tworzone przeze mnie lub te z internetu.

  Nie będzie trzeba kupować dodatkowych podręczników. Będziemy opierać zajęcia na materiałach, które przygotuję, posiadam lub znajdę w internecie.
  Taka forma jest niezwykle elastyczna, mogę dopasować wszystko pod swoich uczniów, ich poziom i umiejętności. Nie będzie więc zadań za prostych i odrabiania dla samego odfajkowania pracy domowej. Ćwiczymy po to, by utrwalić nabyte umiejętności.
 7. Wypisać się z zajęć można w każdym momencie, nie ma kary za rozwiązanie umowy, nie obowiązuje wcześniejszy czas wypowiedzenia.

  Last but not least - tutaj chyba nie muszę wyjaśniać. Wypisać możecie się w każdym momencie. Choć nie polecam, ponieważ takich zajęć jak u mnie nie znajdziecie nigdzie indziej ;)

Na start uczniowe dostaną ode mnie zeszyt na notatki oraz zestaw do pisania i zakreślania oraz teczkę/segregator do przechowywania luźnych notatek. Na sali będą również mieli do dyspozycji estetyczne naklejki, karteczki oraz inne akcesoria ułatwiające robienie przejrzystych oraz kreatywnych notatek.

Opis zajęć:

Zajęcia, które przygotowałam będą różnić się od standardowych lekcji angielskiego w szkołach. Przede wszystkim grupy będą małe, gdzie każdy będzie miał czas żeby się wypowiedzieć i dopytać kiedy czegoś nie będzie rozumiał. Będziemy grać w gry, robić escape roomy, ruszać się, malować i wycinać, wyklejać i pisać. Nie będzie sprawdzianów ani kartkówek, bo na bieżąco będę monitorować umiejętności i wiedzę uczniów podczas konwersacji, zabaw, kreatywnych ćwiczeń. Nie będziemy siedzieć w ławkach przodem do tablicy, to nie wykłady. Będziemy siedzieć w kółku tak by każdy mógł z każdym prowadzić konwersacje. Będziemy się dzielić na grupki i w pary. Będziemy chodzić po sali, ruszać się, by nasze ciało nie cierpiało od ciągłego nacisku na kręgosłup. Będzie kreatywnie, a każdy będzie mógł korzystać ze swoich mocnych stron i robić to co lubi.

Oczywiście nie jestem żadną cudotwórczynią, więc jeśli uczeń nie będzie brał aktywnie udziału  w zajęciach i ćwiczył w domu pomiędzy zajęciami, efektów nie będzie. Ja zapewnię przyjemne sposoby, inspiracje jak się uczyć i ciekawe zajęcia. Zrobię co w mojej mocy, by Wasze dzieciaki (młodzież!) przygotowały się do egzaminu i używania języka angielskiego w praktyce w dobrej atmosferze. :)

Zapraszam do poczytania opinii na temat zajęć ze mną, a potem zapisów!

Cena za lekcję - 60 zł

Ola Sochacka